Szkoła chińskiego NANJING - Warszwa

NANJING EDUCATION - efektywna nauka chińskiego - Warszawa!

Jesteśmy profesjonalną szkołą języka chińskiego specjalizującą się tylko w jego nauce. Pragniemy nadać mu należną pozycję wśród języków obcych.

Uczymy języka, którym mówią mieszkańcy najbardziej zaludnionego państwa świata. Po latach dominacji angielskiego i niemieckiego przyszedł czas, gdy młodzi ludzie coraz częściej wybierają język chiński...

Ten język jest dla nas w dalszym ciągu bardzo egzotyczny, ale również jego znajomość jest nam coraz bardziej potrzebna. To właśnie gospodarka chińska jest jedną z najszybciej rozwijających się na świecie.
Wśród nas, Europejczyków, wiedza o Chinach jest wciąż stosunkowo niewielka. Kraj ten kojarzy się nam głównie z porcelaną, herbata, Wielkim Murem oraz kung-fu. A dzięki Nam poznają Państwo nie tylko język ale również kulturę tego kraju.

Nasz rynek jest zalewany produktami z Chin. Coraz więcej firm nawiązuje kontakt z kontrahentami zza Wielkiego Morza. Dlatego język chiński wpisuje się tym samym w nowy kontekst europejski. Jego znajomość stanie się wkrótce nieodzowna . Wiele firm poszukuje pracowników mówiących po chińsku.

Szkoła zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać chiński a jest on naprawdę interesujący, niezwykły i co najważniejsze pożyteczny.


Poszujemy lektorów języka chińskiego